De verenigingen in De Nobele Donk

Onderstaande verenigingen hebben De Nobele Donk als clubhuis.

Big Band Ekeren-Brasschaat

vertegenwoordigd in de Cultuurraad district Ekeren
Wilfried Leunis – wilfried.leunis@telenet.be
Ga naar de website van de Big Band 

Bridge Club De Nobele Donk

lid van FISO – afdeling BLOSO
Annick Gilis – annickgilis007@hotmail.com
Bezoek de website van de Bridge Club

Femma

vertegenwoordigd in de Cultuurraad district Ekeren
Gilberte Lommelen – g.lommelen@gmail.com
Klik hier voor de website van Femma Ekeren

KWB

vertegenwoordigd in de Cultuurraad district Ekeren
Paul Van Damme – paulvandamme1@outlook.com
Ga naar de website van KWB

OKRA

vertegenwoordigd in de Seniorenraad Ekeren en de Seniorenraad Brasschaat
Anne Goffin – anne.goffin@hotmail.com
Meer info op de website van Okra Ekeren

Parochie H.Hart

Donk, Ekeren-Brasschaat
Vincent Costa – vincent.costa@skynet.be
Bezoek de website van de H. Hart parochie

Postzegelclub

Victor Peinen – victor.peinen@icloud.com

Samana

Samana – Brasschaat/Ekeren-Donk
Vertegenwoordigd in de Seniorenraad Ekeren
Els Gonnissen – elsagonnissen@gmail.com
Meer info op de website van Samana

Lid worden van een van deze verenigingen?

Neem contact met hen op. U krijgt snel antwoord.

Meer weten over deze verenigingen?

Neem een kijkje op de websites.

De Nobele Donk als locatie voor uw vereniging

Bent u op zoek naar een locatie voor uw vereniging? Neem contact op met de voorzitter om de mogelijkheden te bespreken.

Bart Magerman: bart@denobeledonk.be.

boeken lezen
guitaar spelen
schilderen